کتاب خوب برای هدیه دادن

کتاب بهترین هدیه تبلیغاتی نوروزی - بهترین هدیه تبلیغاتی برای مدیران

شاید کسی شکی در این موضوع نداشته باشد که کتاب هدیه‌ای خوب است، جدا از سن هدیه گیرنده، حتی بدون توجه به نوع رابطه هدیه دهنده و هدیه گیرنده، کتاب می‌تواند هدیه‌ای بسیار ارزشمند باشد. کتاب باعث تفکر و تجربه ‌می‌شود، دایره لغات فرد را افزایش می‌دهد و در نتیجه راه تفکر بیشتر را به روی وی باز می‌کند و البته در کمترین حالت، دیدگاهی را به وی نشان می‌دهد که از آن اطلاعی ندارد. به بیان دیگر کتاب دریچه‌ای است به دنیایی بیکران و چه هدیه‌ای از این ارزشمندتر؟!
با این حال اهمیت بسیاری دارد که کتاب مناسبی هدیه دهید که نهایتا هدیه گیرنده را ترغیب به خواندن آن کند. کتاب هدیه دادن برای افراد کتاب‌خوان به مراتب راحت‌تر از حالتی است که می‌دانید مخاطب شما زیاد اهل مطالعه نیست. با این حال راه‌هایی وجود دارد که به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا بتوانید حتی توجه کسی که هیچ مطالعه‌ای ندارد را جلب کنید.
یکی از راحت‌ترین راه‌های خرید کتاب مناسب برای هدیه دادن، لیست کردن کتاب‌هایی است که به شدت دوست داشته‌اید و شما را تحت تاثیر قرار داده‌اند. در گذر زمان کتاب‌هایی را که می‌‌خوانید و شما را بسیار شگفت‌زده و غافل‌گیر می‌کنند، لیست کنید. هرچند این لیست ممکن است بسیار کوتاه باشد یا موضوعات محدودی داشته باشد که به سلیقه همه افراد نخورد، ولی در مواردی که می‌دانید موضوع کتاب مد نظر شما مطابق با سلیقه کسی است که می‌خواهید به وی کتاب هدیه دهید با خیالی آسوده کتاب مورد نظرتان را هدیه دهید و البته در توضیح هدیه خود بگویید که چقدر این کتاب شما را تحت تاثیر قرار داده است.
با اینکه این لیست احتمالا حاصل تجربه سال‌های زیادی از مطالعات شما می‌باشد ممکن است زیاد به کار نیاید. در صورتی که سلایق شما با فرد هدیه گیرنده یکسان نباشد چه باید کرد؟ برای اینکه مطمئن باشید کتابی که هدیه می‌دهید حوصله مخاطب را سر نخواهد برد باید به علایق، سن و البته دایره لغات آن فرد آشنا باشید. برای هدیه دادن کتاب الزاما به دانستن زمینه‌های کتاب‌خوانی هدیه گیرنده نیازی ندارید. همین که می‌دانید مثلا به ماشین‌ها علاقه‌مند است کافی است، با توجه به سن‌اش می‌توانید با کمک اینترنت یا حتی کتاب ‌فروشی که به آن مراجعه می‌کنید کتابی مناسب با سلیقه‌اش پیدا کنید که علاوه بر جذابیت موضوعی، او را به کتاب خواندن نیز ترغیب کند.

عوامل مهم در انتخاب هدایای تبلیغاتی

انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی

یکی از راه‌های دیگر انتخاب «بهترین کتاب برای هدیه دادن»، رفتن به سراغ کتاب‌های انگیزشی، مدیریت فردی و کسب‌و‌کار است. این نوع کتب را به راحتی می‌‌توانید به همه افرادی که مشغول به انجام هر کسب‌و‌کاری هستند هدیه بدهید، چرا که همه افراد علاقه‌‌مند به پیشرفت کاری و شخصی هستند. برای انتخاب کتاب مناسب هم می‌‌توانید به سراغ پرفروش‌ترین‌های جهانی این حوزه بروید، کتاب‌هایی که تاثیرات فردی بالایی دارند و از طرف بسیاری از افراد موفق کسب‌و‌کار جهانی پیشنهاد داده شده‌اند. برای این کار کافی است سری به سایت بیزنس اینسایدر بزنید و کتاب‌های موفق کسب‌و‌کار سال‌های پیش را ببینید، ترجمه فارسی آن را بیابید و با هدیه دادن آن آگاهی هدیه دهید.
امیدوارم بعد از خواندن این متن هدیه دادن کتاب مناسب دیگر آنقدر به نظرتان سخت نباشد. فقط کافی است عناوین کتاب‌های موفق و مورد علاقه‌تان را به یاد داشته باشید و البته از جزئیاتی که درباره هدیه گیرنده می‌دانید به راحتی نگذرید.

با انتخاب کتاب به عنوان هدایای تبلیغاتی نوروز، به فرهنگ سازمان و جامعه مان کمک کنیم؛ اطلاعات بیشتر برای طرح نه به سررسید (کتاب؛ بهترین هدیه تبلیغاتی نوروز)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *